2

2


Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie 2016 metais aukojo 2% savo pajamų mokesčio Gimnazijai!

Tarptautinė vaikų gynimo diena 2018

Skambučių tvarkaraštis

1. 8 05 - 8 50           5. 12 05 - 12 50

2. 8 55 - 9 40            6. 13 00 - 13 45

3. 10 00 - 10 45        7. 13 55 - 14 40

4. 10 55 - 11 40        8. 14 50 - 15 35

„Sveikata visus metus”

sveikata

Apie mus rašo - Spauda

spauda

Mariuš Voitkun - Penki egzaminų „šimtukai"

Mariusz Wojtkun

Mūsų gimnazijai – 10 metų 2017

obchody_10_lecia_gimnazjum

Diplomai ir padėkos

Dip1

Pagalbos linija

p linija2

Video archyvas

gymnasium video

Stovyklų nauda vaikams neabejotina – lavinami bendravimo įgūdžiai, smagiai leidžiamas laikas gryname ore, organizuojamos aktyvios pramogos bei edukacinės veiklos, laukia nauji draugai bei neišdildomi įspūdžiai.

Vaikų vasaros dienos stovykla Rudaminos F. Ruščico gimnazijoje – tai kiekvieną dieną įgyjama nauja patirtis, ugdomas vaikų kūrybiškumas, rengiamos šokių, meno bei muzikos pamokėlės, sporto varžybos, organizuojamos ekskursijos, žygiai, edukaciniai užsiėmimai ir pokalbiai. Plėsdami akiratį vaikai aplankė Vilniaus universiteto Botanikos sodą, V. Sirokomlės muziejų, Trakus, dalyvavo edukacinėse programose, žaidė, lankė šokių užsiėmimus.

Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos mokiniai žino, kad šokiai ir sportas - tai sveikata. Mums patinka šokti, sportuoti, jaustis gerai, taip susipažįstame su sveiku gyvenimo būdu. Stovyklos šūkis: „Sportiškas, sveikas, mėgstantis šokti ir sportuoti žmogus– tai AŠ!“

Mūsų tikslas – plėtoti vaikų ir jaunimo socializacijos galimybes vasaros atostogų metu. Svarbiausi vasaros stovyklos uždaviniai:
  • Populiarinti užsiėmimus gryname ore;
  • Skatinti kūno kultūros ir sporto užsiėmimus gimnazijoje;
  • Įtraukti vaikus ir jaunimą dalyvauti neformaliojo švietimo veikloje, siūlyti įvairius veiklos būdus, tenkinti saviraiškos poreikius;
  • Sudaryti sąlygas turiningai edukacinei veiklai vaikų ir jaunimo vasaros poilsio metu;
  • Atskleisti vaiko gebėjimus, lavinti vaizduotę, plėsti kūrybinį akiratį.
Stovykloje dalyvavo 7-12 metų vaikai, kurie su savimi atsinešė didelį turtą: smalsumą, norą veikti, drąsą bei gerą nuotaiką. Sporto užsiėmimai buvo organizuojami puikiame gimnazijos stadione ir sporto salėje. Šokių užsiėmimai vyko choreografijos salėje bei aktų salėje.

Vasaros stovykla truko 5 dienas, visi dalyviai nuoširdžiai bendravo, sportavo, piešė, žaidė, dainavo, lipdė, kūrė, šoko, vaidino. Šokių virusu yra užsikrėtę tūkstančiai žmonių visame pasaulyje, todėl ZUMBOS šokis neaplenkė ir mūsų stovyklos. Stovykloje vyko akcijos, buvo organizuojamos sveiko gyvenimo būdo pamokėlės, mėgstamų sporto šakų varžybos ir judrūs komandiniai žaidimai su taktinėmis užduotimis. Vaikai sustiprėjo, susipažino su sveiko gyvenimo būdo principais, susidraugavo, tapo atviresni, atsiskleidė jų talentai.

Dėkojame visiems mokytojams, specialistams, organizatoriams už suteiktą galimybę vaikams atskleisti savo talentus, linksmai pramogauti, judėti, sportuoti bei šokti.

 

Socialinė pedagogė

Svetlana Juodelienė

VRSA  KLA   i0t820114  manovita  ecdl  erasmus+  olweus NEC emokykla  robotikavaikams
tunevienas