Międzynarodowy Dzień Dziecka 2018

Rozkład dzwonków

1. 8 05 - 8 50           5. 12 05 - 12 50

2. 8 55 - 9 40            6. 13 00 - 13 45

3. 10 00 - 10 45        7. 13 55 - 14 40

4. 10 55 - 11 40        8. 14 50 - 15 35

„Zdrowie cały rok"

sveikata

Prasa pisze o nas..

spauda

Mariusz Wojtkun - Pięć „Setek” z egzaminów

Mariusz Wojtkun

Dyplomy i podziękowania

Dip1

10 LAT GIMNAZJUM 2017

obchody_10_lecia_gimnazjum

Wideo archiwum

gymnasium video

1 września jest jednym z najwspanialszych dni w roku dla dzieci, rodziców, nauczycieli i całej społeczności szkolnej mimo tego, że czekają nas obowiązki.
W naszej szkole to zawsze uroczystość, na którą zaproszeni są goście. Otóż w tym roku też gościliśmy najwierniejszych przyjaciół: starostę Gminy Rudomina Józefa Szatkiewicza, dyrektor żłobka-przedszkola Irenę Bylińską, dyrektor Wielofunkcyjnego Ośrodka Kultury w Rudominie Wioletę Cereszkę. Licznym gronem też przybyli rodzice , dziadkowie, rodzeństwo naszych uczniów.
Uczniowie klas maturalnych wraz z uczniami klas pierwszych wchodząc uroczystym łańcuszkiem rozpoczęli apel poświęcony Dniowi Wiedzy. Dalej - zgodnie z tradycją - uroczyste wniesienie sztandaru gimnazjalnego, wspaniałe słowa powitania prowadzących, pani Dyrektor, starosty Gminy Rudomina Józefa Szatkiewicza.
Piękny występ przygotowali też świeżo upieczeni uczniowie klas pierwszych. A były to nie tylko wierszyki, ale też piosenki. Wszystkiemu towarzyszyły całe naręcza kwiatów!
Upiększył uroczystość taniec zespołu RELAX.
Najcenniejszymi prezentami uczniom klas pierwszych były plecaki, a w nich pełno przyborów szkolnych ufundowanych przez Fundację ,,Pomoc Polakom na Wschodzie”, ze środków finansowanych przekazanych przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP oraz ZPL na Litwie i Gminy Rudomina.
Po uroczystym apelu wszyscy udali się na lekcję wychowawczą, a po niej – na mszę św. do kościoła parafialnego, gdzie modliliśmy się nie tylko o udany rok szkolny, zdrowie..., ale też zostały poświęcone pierwsze w życiu uczniów klas pierwszych wyprawki – prezenty w postaci plecaków.
Dziękujemy fundatorom za prezenty, a całej społeczności za wspaniałe święto!

Niech nowy rok szkolny będzie udany, owocny i szczęśliwy!

Nauczyciel metodyk jęz. polskiego Helena Streła

VRSA  KLA   i0t820114  manovita  ecdl  erasmus+  olweus NEC emokykla  robotikavaikams
tunevienas