Dzień Nauczyciela

Rozkład dzwonków

1. 8 05 - 8 50           5. 12 05 - 12 50

2. 8 55 - 9 40            6. 13 00 - 13 45

3. 9 50 - 10 35        7. 13 55 - 14 40

4. 10 55 - 11 40        8. 14 50 - 15 35

Prasa pisze o nas..

spauda

Mariusz Wojtkun - Pięć „Setek” z egzaminów

Mariusz Wojtkun

Dyplomy i podziękowania

Dip1

10 LAT GIMNAZJUM 2017

obchody_10_lecia_gimnazjum

Wideo archiwum

gymnasium video

 

Nr.   Imię
  Nazwisko         
Kategoria kwalifikacji
Przedmiot
1 Žaneta Jankovska mokyt. metodininkė informatika
2 Marija Simanovič mokyt. ekspertė pradinis ugdymas
3 Irena Aliaševič mokyt. metodininkė pradinis ugdymas
4 Marija Ostik vyresn. mokytoja pradinis ugdymas
5 Danuta Taraškevič vyresn. mokytoja pradinis ugdymas
6 Nadežda Jefimova vyresn. mokytoja pradinis ugdymas
7 Regina Makarevič vyresn. mokytoja pradinis ugdymas
8 Liucija Tareilis mokyt. metodininkė pradinis ugdymas
9 Miroslava Klim mokyt. metodininkė pradinis ugdymas
10 Lucija Andrijevskaja vyresn. mokytoja pradinis ugdymas
12 Miroslava Jankovska mokytoja rusų kalba
13 Svetlana Juodelienė mokyt. metodininkė rusų kalba
14 Lilija Ukrainec mokyt. metodininkė rusų kalba
15 Joana Malūnavičiūtė Liachovič mokytoja anglų kalba
16 Irina Ralovec vyresn. mokytoja anglų kalba
17 Aldona Babičienė vyresn. mokytoja anglų kalba
18 Lucija Iljinienė mokytoja anglų kalba
19 Česlava Žebialovič mokytoja prancūzų kalba
20 Oksana Zagurskaja vyresn. mokytoja priešmokyklinės grupės pedagogė
21 Lolita Palkovska - Trumpokais mokyt. metodininkė lenkų kalba
      -> istorija
      -> pilietiškumo pagrindai
22 Helena Strela mokyt. metodininkė lenkų kalba
23 Alina Miloš vyresn. mokytoja lenkų kalba
24 Ilona Herman mokytoja metodininkė lenkų kalba
25 Honorata Romanovska mokyt. metodininkė chemija
26 Greta Botyriūtė mokytoja lietuvių kalba
27 Laimutė Žilinskienė mokytoja lietuvių kalba
28 Ana Atkinskaja mokytoja lietuvių kalba
29 Barbara Buinovska mokytoja lietuvių kalba
30 Arnoldas Prelgauskas vyresn. mokytojas lietuvių kalba
31 Danutė Mikalauskienė mokyt. metodininkė lietuvių kalba
32 Virgilija Barkauskienė mokyt. ekspertė lietuvių kalba
33 Violeta Radevič mokytoja lietuvių kalba
34 Irena Pročuchanova vyresn. mokytoja lietuvių kalba
35 Robert Poliakovskis mokyt. metodininkas istorija
      -> pilietiškumo pagrindai
36 Miroslav Matulianiec vyresn. mokytojas istorija
      -> pilietiškumo pagrindai
37 Alina Širvinska vyresn. mokytoja geografija
38 Diana Bucinskiene vyresn. mokytoja geografija
      -> biologija
39 Regina Boris mokyt. metodininkė chemija
40 Česlava Žigel mokyt. metodininkė fizika
      -> gamta
41 Anastasija Janč vyresn. mokytoja fizika
      -> gamta
      -> žmogaus sauga
42 Kristina Voitechovič mokyt. metodininkė biologija
43 Helena Adamovič vyresn. mokytoja matematika
44 Regina Bobrovska vyresn. mokytoja matematika
      -> ekonomika
45 Valentina Tiščenko mokyt. metodininkė matematika
46 Halina Nikončik vyresn. mokytoja matematika
      -> ekonomika
47 Jolanta Lavrinovič vyresn. mokytoja matematika
      -> ekonomika
48 Elena Vaskan vyresn. mokytoja pradinis ugdymas
      -> žmogaus sauga
49 Vera Vaidak mokyt. metodininkė kūno kultūra
50 Jelena Kazanskaja mokyt. metodininkė kūno kultūra
51 Vladislav Ruseckij vyresn. mokytojas kūno kultūra
      -> žmogaus sauga
52 Vytautas Vilipas mokyt. metodininkas kūno kultūra
53 Alina Balkuvienė mokyt. metodininkė muzika
      -> meninė raiška
54 Andžela Lazarenko vyresn. mokytoja tikyba
55 Lena Masalska vyresn. mokytoja ekonomika
56 Ivan Parvicki vyresn. mokytojas technologijos
      -> braižyba
57 Vita Žuk vyresn. mokytoja technologijos
      -> informatika
58 Irena Lesnevska vyresn. mokytoja technologijos
      -> informatika
59 Henrich Kasperovič mokytojas choreografija
      -> būrelio "Zgoda" vadovas
60 Kristina Voleiko mokytojas choreografija
      -> būrelio "Zgoda" vadovas
61 Romuald Piotrovski   būrelio "Zgoda" vadovas
62 Aleksander Subotkevič vyresn. mokytojas dailė
63 Kristina Voisiat vyresn. mokytoja priešmokyklinės grupės pedagogė
64 Marija Bogdevič mokytoja pradinis ugdymas
65 Greta Višnevecka būrelio vadovė „Zgoda"
66 Renata Utovka mokytoja dailė
67 Božena Trusilevič vyresn. mokytoja priešmokyklinės grupės pedagogė
68 Kristina Krepštul vyresn. mokytoja rusų kalbos mokytoja
69 Marta Svatkovskaja   šokio būrelio vadovė
70 Katažyna Tamaševičienė   muzikos būrelio vadovė
70 Beata Valiuškevič   pradinio ugdymo vyresn. mokytoja
70 Gražyna Veikšnia   ikimokyklinės gr. pedagogė
VRSA  KLA   i0t820114  manovita  ecdl  erasmus+  olweus NEC emokykla  tunevienas