Uroczystośc rozpoczęcia roku

Rozkład dzwonków

1. 8 05 - 8 50           5. 12 05 - 12 50

2. 8 55 - 9 40            6. 13 00 - 13 45

3. 9 50 - 10 35        7. 13 55 - 14 40

4. 10 55 - 11 40        8. 14 50 - 15 35

Prasa pisze o nas..

spauda

Mariusz Wojtkun - Pięć „Setek” z egzaminów

Mariusz Wojtkun

Dyplomy i podziękowania

Dip1

10 LAT GIMNAZJUM 2017

obchody_10_lecia_gimnazjum

Gimnazjum z lotu ptaka 2017

is_paukscio_skrydzio

Dzień otwartych drzwi (wideo) 2015

atviru_duru_video

Film o gimnazjum 2010

gymnasium video

Dokumenty:

[Struktura referatu w jęz. litewskim]

chrestomatija


Informację o warunkach rekrutacji na studia można zasięgnąć na portalach:

    • www.lamabpo.lt
    • www.studijos.lt
    • W witrynie internetowej www.mokyklos.tk są podawane informacje o konkursach, olimpiadach, imprezach i inne aktualia oświaty.
    • Witryna internetowa vaikolaikas.lt zawiera mnóstwo informacji o zajęciach pozalekcyjnych różnego rodzaju. Tu są opisy, kontakty, zdjęcia i inne aktualne informacje.

[Informacje o orientacji zawodowej]

[Zasady noszenia mundurków w jęz. litewskim]

„Musicie od siebie wymagać nawet gdyby inni od Was nie wymagali”

Jan Paweł II

2014-2015 r. szk. Nasi prymusi:

Eil.Nr  Vardas, pavardė Klasė    28.  Evelina Ryncevič  3a
 1.  Kamilė Dulko 1b    29.  Adžej Burkot  3b
 2.  Aurelija Buinovska 1b    30.  Evita Gailušaitė  3b
 3.  Gabriela Salmanovič 1b    31.  Viktoria Jakovleva  3b
 4.  Eva Vasilieva 1b    32.  Patrycja Šatkovska  3b
 5.  Milena Azgorodovaitė 1c    33.  Lukaš Turlinskas  3b
 6.  Karolina Golubovska 1c    34.  Monika Petravičiūtė  3c
 7.  Ivaško Greta 1c    35.  Greta Brygita Aleksandrova  4b
 8.  Daniel Jurcevič 1c    36.  Inesa Janukevič  4b
 9.  Kamila Klenovska 1c    37.  Agata Romanovska  4b
 10.  Edgar Kozlovskij 1c    38.  Paulina Sakovska  4b
 11.  Karolina Skurat 1c    39.  Daniel Olickij  4c
 12.  Kamila Jasiukevič 1a    40.  Ilja Khidri  4a
 13.  Gabriele Laževska 1a    41.  Milana Pavlenko  4ca
 14.  Karina Pavlenko 1a    42.  Daniel Taraškevič  4a
 15.  Anastasija Timofejeva 1a    43.  Vikroria Proczuchanova  5b
 16.  Dariana Urbanovičiūtė 1a    44.  Patrycja Žukovska  5b
 17.  Maksimilian Bastin 2b    45.  Justyna Jurgielevič  5c
 18.  Damian Blizniukevič 2b    46.  Justyna Sakalauskaitė  5c
 19.  Agata Cereško 2b    47.  Nikita Charčuk  5a
 20.  Milana Kovalevska 2b    48.  Emilija Ukrainec 7b
 21.  Aleksandr Skokunov 2b    49.  Kamila Mackevič/td> 7b
 22.  Radoslav Žilo 2b    50.  Joanna Stacevič 8b
 23.  Tomaš German 2c    51.  Vanesa Robaltė IGa
 24.  Agnė Petravičiūtė 2c    52.  Karolina Petrusevič IGc
 25.  Sylvester Veikšnia 2c    53.  Beata Griškevič IIIGb
 26.  Emilija Tunevičiūtė 2c    54.  Evelina Masiul IIIGb
 27.  Ariana Dovidovič 2a    55.  Violeta Nevedomska IVGc

VRSA  KLA   i0t820114  manovita  ecdl  erasmus+  olweus NEC emokykla