Jasełka 2018

Rozkład dzwonków

1. 8 05 - 8 50           5. 12 05 - 12 50

2. 8 55 - 9 40            6. 13 00 - 13 45

3. 9 50 - 10 35        7. 13 55 - 14 40

4. 10 55 - 11 40        8. 14 50 - 15 35

„Zdrowie cały rok"

sveikata

Prasa pisze o nas..

spauda

Najlepszy Uczeń Roku 2018

najlepszy_uczen_2018

Mariusz Wojtkun - Pięć „Setek” z egzaminów

Mariusz Wojtkun

Dyplomy i podziękowania

Dip1

10 LAT GIMNAZJUM 2017

obchody_10_lecia_gimnazjum

Wideo archiwum

gymnasium video

„Musicie od siebie wymagać nawet gdyby inni od Was nie wymagali”

Jan Paweł II

 

WSZYSTKIM WYRÓŻNIONYM UCZNIOM GRATULUJEMY!

Nr.  Imię, nazwisko Klasa    Nr.  Imię, nazwisko Klasa
 1.  Diana Baniuševič 1a    41.  Gabriela Emilija Petravičiūtė  3b
 2.  Patricija Glėbkaitė 1a    42.  Katryna Krušnaitė  3b
 3.  Maksim Kuzin 1a    43.  Edgar Kozlovski  3b
 4.  Viktorija Šemelinaitė 1a    44.  Erik Bžezinski  3b
 5.  Karolina Žebialovič 1b    45.  Dominika Agata Andžejevska  3c
 6.  Elvira Daukševič 1b    46.  Kamila Gilevič  3c
 7.  Idalija Ginc 1b    47.  Adriana Juškevič  3c
 8.  Greta Zinkevič 1b    48.  Karolina Ragauskaitė  3c
 9.  Agata Masiukevič 1b    49.  Dariana Urbanovičiūtė  4a
 10.  Adriana Atkinskaja 1c    50.  Greta Ivaško 4c
 11.  Adrian Buinovski 1c    51.  Kamila Klenovska 4c
 12.  Joanna Dalecka 1c    52.  Milena Azgorodovaitė 4c
 13.  Ričard Karpov 1c    53.  Ariana Dovidovič   5a
 14.  Edvin Kazakevič 1c    54.  Maksimiljan Bastin  5b
 15.  Uršula Korvel 1c    55.  Damian Blizniukevič 5b
 16.  Sylvia Ragauskaitė 1c    56.  Kamila Yakel 5b
 17.  Inesa Trubicka 1c    57.  Milana Kovalevska  5b
 18.  Kevin Ustinovič 1c    58.  Aleksandr Skokunov  5b
 19.  Lukrecja Voitkun 1c    59.  Evita Marija Gailiušaitė  6b
 20.  Maksim Baranov  2a    60.  Milana Choruža 6c
 21.  Renata Drozd 2a    61.  Monika Petravičiūtė 6c
 22.  Artemij Isakovič 2a    62.  Glorija Macevič 6c
 23.  Viktorija Kodytė 2a    63.  Paulina Sakovska 7b
 24.  Timofei Štefanec 2a    64.  Agata Romanovska 7b
 25.  Oskar Carkov 2b    65.  Greta-Brigita Aleksandrova 7b
 26.  Agata Cviklinka 2b    66.  Inesa Janukevič 7b
 27.  Aleksandr Daškevič 2b    67.  Daniel Olickij

7c

 28.  Gabriel Kupcevič 2b    68.  Margarita Anuškevič 7c
 29.  Karina Leiputė 2b    69.  Evald German 7c
 30.  Jolita Seniut 2b    70.  Nikita Charčiuk 8a
 31.  Gleb Rusakevič 2b    71.  Viktorija Pročuchanova 8b
 32.  Milana Daukševič 2c    72.  Dominik Lavcel 8b
 33.  Sabina Dyšlevič 2c    73.  Laura Makovska 8b
 34.  Dominik Gotautas 2c    74.  Patrycja Žukovska 8b 
 35.  Mark Januškevič 3a    75.  Kamila Lipinska 8b 
 36.  Viktorija Subač 3a    76.  Justyna Jurgielevič 8c 
 37.  Karina Valiuškevič 3b    77.  Anastasija Zagurskaja IGc
 38.  Estela Tamulenaitė 3b    78.  Emilija Ukrainec IIGb
 39.  Oskar Rozvadovski 3b    79.  Karina Sibik IIGc
 40.  Adrian Misievič 3b    80.  Karolina Petrusevič IVGc
VRSA  KLA   i0t820114  manovita  ecdl  erasmus+  olweus NEC emokykla  tu_ne_vienas Lochowo robotikavaikams