2

 

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie 2016 metais aukojo 2% savo pajamų mokesčio Gimnazijai!

Rugsėjo 1-osios šventė

Skambučių tvarkaraštis

1. 8 05 - 8 50           5. 12 05 - 12 50

2. 8 55 - 9 40            6. 13 00 - 13 45

3. 9 50 - 10 35        7. 13 55 - 14 40

4. 10 55 - 11 40        8. 14 50 - 15 35

Apie mus rašo - Spauda

spauda

Mariuš Voitkun - Penki egzaminų „šimtukai"

Mariusz Wojtkun

Mūsų gimnazijai – 10 metų 2017

obchody_10_lecia_gimnazjum

Diplomai ir padėkos

Dip1

Gimnazija iš paukščio skrydžio 2017

is_paukscio_skrydzio

Atvirų durų diena (video) 2015

atviru_duru_video

Video apie gimnaziją 2010

gymnasium video

Balandžio 1 dieną mūsų gimnazijos bibliotekoje Anastasija Janč , fizikos vyresnioji mokytoja, rašytoja, pristatė savo knygas.

Mokytoja papasakojo apie savo knygų rašymo pradžią ir istoriją. A. Janč pasiūlė kolegoms pažvelgti į gyvenimo vyksmą ir mokytojo darbą kitokiu žvilgsniu. Savo darbuose mokytoja atsako į daugelį klausimų „kodėl“, kylančių mumyse nuo pat darbo pradžios. Siūloma susipažinti su šiuolaikinių mokytojų darbo ypatybėmis. Mokytoja pristatė 6 savo knygas. Jos buvo išleistos Rusijoje, Jekaterinburgo leidykloje. Nusipirkti knygų galima tik elektroninėje parduotuvėje, bet apžiūrėti, paskaityti ir pavartyti kiekvienas norintis gali mūsų gimnazijos bibliotekoje. Mokytoja sakė, kad rašė visada, nuo jaunystės laikų, bet išleisti savo knygas ryžosi neseniai. Rašyti ją paskatino kadaise perskaityta rusų literatūros klasiko L. Tolstojaus knyga „Педагогические сочинения“.

A. Janč knygos parašytos populiariai, novatoriškai ir suprantamai. Autorės knygos skaitytoją į neįprastą mokinių ir mokytojo pasaulį veda rūpestingai ir patraukliai. Knygose skaitytojui paaiškinama, kodėl verta susimąstyti apie savo darbą mokykloje, apie rūpinimąsi ne tik mokytojų gerove, pasakojama, kodėl mums nutinka tai, kas ir turėjo nutikti, o viskas įvyksta būtent tada, kada ir turėjo įvykti.

Džiugu, kad mūsų gimnazijos gamtos mokslų metodinėje grupėje dirba toks kūrybiškas ir pilnas idėjų žmogus. Linkime Anastasijai Janč kūrybiškai mąstyti, prasmingai dirbti ir toliau rašyti apie nelengvą, bet labai įdomų mokytojo darbą.

Gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė

K. Voitechovič

 

VRSA  KLA   i0t820114  manovita  ecdl  erasmus+  olweus NEC emokykla