2

2


Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie 2016 metais aukojo 2% savo pajamų mokesčio Gimnazijai!

Mokytojų diena 2018

Skambučių tvarkaraštis

1. 8 05 - 8 50           5. 12 05 - 12 50

2. 8 55 - 9 40            6. 13 00 - 13 45

3. 9 50 - 10 35        7. 13 55 - 14 40

4. 10 55 - 11 40        8. 14 50 - 15 35

Geriausias 2018 metų mokinys

geriausias_mokinys_2018

Apie mus rašo - Spauda

spauda

Mariuš Voitkun - Penki egzaminų „šimtukai"

Mariusz Wojtkun

Mūsų gimnazijai – 10 metų 2017

obchody_10_lecia_gimnazjum

Diplomai ir padėkos

Dip1

Pagalbos linija

p linija2

Video archyvas

gymnasium video

 

Eil. Nr.

VARDAS, PAVARDĖ

PAREIGOS

PASTABOS

1.

Adamovič Jelena

Matematikos vyresn. mokytoja

2.

Aleksandrovič Julita

Vyresn. logopedė

3.

Choruža Jolanta

Lietuvių kalbos mokytoja

4.

Andrijevska Lucija

Pradinio ugdymo vyresn. mokytoja

5.

Atkinskaja Ana

Lietuvių kalbos mokytoja

6.

Tunkevič Irena

Matematikos mokytoja metodininkė

7.

Balkuvienė Alina

Muzikos mokytoja metodininkė

8.

Kliukovska Elžbieta

Geografijos mokytoja

9.

Baliuto Kristina

Šokių būrelio vadovė

Vaiko priežiūros atostogose

10.

Bogdevič Marija

Pradinio ugdymo mokytoja

Vaiko priežiūros atostogose

11.

Bogumilo Agneška

Fizikos mokytoja

Mokytojo padėjėja

12.

Boris Regina

Chemijos mokytoja metodininkė

13.

Buinovska Barbara

Lietuvių kalbos mokytoja

14.

Bucinskiene Diana

Geografijos vyresn. mokytoja

15.

Herman Ilona

Lenkų kalbos mokytoja metodininkė

16.

Griškevič Agata

Pradinio ugdymo mokytoja

17.

Iljinienė Lucija

Anglų kalbos vyresn. mokytoja

18.

Ilkevič Elžbieta

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

19.

Janč Anastasija

Fizikos vyresn. mokytoja

Laborantė

20.

Jankovska Miroslava

Rusų kalbos mokytoja

Mokytojo padėjėja

21.

Jankovska Žaneta

Direktorė, IT mokytoja metodininkė

22.

Juodelienė Svetlana

Socialinė pedagogė metodininkė

23.

Jurgo Diana

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja

24.

Kasperovič Henrich

Būrelio vadovas „Zgoda”

25.

Kazanskaja Jelena

Kūno kultūros mokytoja metodininkė

26.

Krepštul Kristina

Rusų kalbos vyresn. mokytoja, socialinė pedagogė

27.

Klim Miroslava

Direktoriaus pav. ugdymui 1 et.

28.

Lavrinovič Jolanta

Matematikos vyresn. mokytoja

29.

Lazarenko Andžela

Tikybos vyresn. mokytoja

30.

Liuolienė Vita

Technologijų vyresn. mokytoja

IT vyresn. mokytoja

31.

Lesnevska Irena

Technologijų mokytoja

Vyr. Virėja 0,5 et.

32.

Lozovaja Tatjana

Vyr. spec. pedagogė

33.

Makarevič Regina

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

34.

Malūnavičiūtė-Liachovič Joana

Anglų kalbos mokytoja

35.

Matulianec Miroslav

Istorijos vyresnysis mokytojas

36.

Masalskaja Jelena

Ekonomikos vyresn. mokytoja

37.

Markevič Jelena

Pradinio ugdymo mokytoja

38.

Mikalauskienė Danutė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

39.

Miloš Alina

Lenkų kalbos vyresn. mokytoja

40.

Nikončik Halina

Matematikos vyresn. mokytoja

41.

Neifach Tatjana

Matematikos vyresn. mokytoja

42.

Ostik Marija

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

43.

Palkovska - Trumpokais Lolita

Lenkų kalbos mokytoja metodininkė

44.

Parvicki Ivan

Technologijų vyresn. mokytojas

45.

Piotrovski Romuald

Būrelio vadovas

46.

Poliakovskis Robert

Istorijos mokytojas metodininkas, direktoriaus pav. ugdymui

47.

Prelgauskas Arnoldas

Lietuvių kalbos vyresn. mokytojas

48.

Pročuchanova Irena

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

49.

Radevič Violeta

Lietuvių kalbos mokytoja

50.

Ralovec Irina

Anglų kalbos vyresn. mokytoja

51.

Romanovska Honorata

Chemijos mokytoja metodininkė

0,75 et. direktoriaus pav. ugdymui

52.

Ruseckij Vladislav

Kūno kultūros vyresn. mokytojas

53.

Simanovič Marija

Pradinio ugdymo mokytoja ekspertė

54.

Skokunova Renata

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja

55.

Semenaitė Marija

Neformaliojo ugdymo mokytoja

56.

Strela Helena

Lenkų kalbos mokytoja metodininkė

57.

Subotkevič Aleksandr

Dailės vyresn. mokytojas

58.

Širvinska Alina

Geografijos vyresn. mokytoja

59.

Liudmila Švalpienė

Fizikos mokytoja

60.

Tauraitė Raminta

Lietuvių kalbos mokytoja

61.

Taraškevič Danuta

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

62.

Tareilis Lucija

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

63.

Tiščenko Valentina

Matematikos mokytoja metodininkė

64.

Trusilevič Božena

Priešmokyklinio ugdymo vyr. pedagogė

65.

Ukrainec Lilija

Rusų kalbos mokytoja metodininkė

66.

Utovka Renata

Dailės mokytoja

67.

Vaidak Vera

Kūno kultūros mokytoja metodininkė

68.

Vaitkevičienė Evelina

Psichologė

69.

Valiuškevič Beata

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

70.

Vaskan Elena

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

71.

Veikšnia Gražina

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja

Vaiko priežiūros atostogose

72.

Vilipas Vytautas

Kūno kultūros mokytojas metodininkas

73.

Cereška Violeta

Muzikos burėlio mokytoja

74.

Voisiat Kristina

Priešmokyklinio ugdymo vyresn. pedagogė

75.

Voitechovič Kristina

Biologijos mokytoja metodininkė

76.

Zagurskaja Oksana

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė

77.

Žebialovič Česlava

Prancūzų kalbos vyresn. mokytoja

78.

Žilinskienė Laimutė

Lietuvių kalbos vyresn. mokytoja

VRSA  KLA   i0t820114  manovita  ecdl  erasmus+  olweus NEC emokykla  robotikavaikams
tunevienas