Dalyvavimas Nacionaliniame aplinkosaugos egzamine 23-10-24

Spalio 24 dieną minima Tarptautinė klimato kaitos diena. Šią dieną Lietuvoje buvo organizuotas Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas. Mūsų gimnazijos 8-IIG klasių mokiniai dalyvavo egzamine ir sprendė įvairaus sunkumo užduotis internetinėje platformoje.

Dalyvaudami egzamine mokiniai pasitikrino įvairių sričių žinias: klimato kaitos, atliekų tvarkymo, gyvosios gamtos, energetikos, žiedinės ekonomikos ir Europos žaliojo kurso.
Egzaminą sudarė 20 sudėtingų klausimų. Dalis mokinių dalyvavo egzamine biologijos ir chemijos pamokų metu naudodamiesi mobiliaisiais telefonais, kita dalis sprendė užduotis namuose, naudojantis asmeniniais kompiuteriais. Gimnazistai turėjo galimybę pademonstruoti žinias savo amžiaus kategorijoje ir pasidžiaugti rezultatais.

Geriausiai egzamine pasirodę mokiniai bus apdovanoti prizais specialioje egzamino laureatų apdovanojimo ceremonijoje. Mokinius ruošė, konsultavo ir motyvavo GM metodinės grupės mokytojos: chemijos mokytoja metodininkė, direktorės pavaduotoja ugdymui H. Romanovska, biologijos mokytoja metodininkė K. Voitechovič ir biologijos vyresnioji mokytoja T. Dulko.

Gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė K. Voitechovič