Tarptautinė tolerancijos diena gimnazijoje 23-11-16

Lapkričio 16 d. gimnazijoje paminėta Tarptautinė tolerancijos diena, kurios simbolis buvo žibintas.

Gimnazijos mokiniai kartu su auklėtojomis kūrė žibintus, kurie buvo eksponuojami gimnazijos fojė.
Vyresniųjų klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti Nevyriausybinės organizacijos Jaunimo linijos atstovų organizuojamoje paskaitoje-diskusijoje „Sunku būna visiems. Psichologinis atsparumas“. Jaunimo linijos atstovai padovanojo visiems norintiems mokiniams praktinę knygelę, kurioje supažindinama su psichologinėmis krizėmis bei jų įveikimo būdais, pateikiamos praktinės užduotys, kurias atliekant skatinamas savęs pažinimas, didinamas psichologinis atsparumas, pristatomas jausmų pasaulis.

1-4 klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti teatro studijos "Lulu" spektaklyje "Žibintininkas ir žvaigždė". Tai spektaklis, kuris skatina pastebėti, atjausti, ugdyti toleranciją. Aktoriai, plėtodami temą, įtraukia žiūrovus ne tik į veiksmą, bet ir leidžia įsivaizduoti save kito (personažo) kailyje. Tai moko galvoti ne tik apie savo norus ir poreikius, bet ir apie kitą žmogų.

Specialioji pedagogė T. Lozovaja