Netradicinė integruota lietuvių kalbos ir dailės pamoka „Vasario 16-osios gražiausi žodžiai Lietuvai“ 24-02-15

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Marijampolio pradinio ugdymo skyriaus mokiniai pažymėjo netradicine pamoka. Juos metu mokiniai kūrė piešinius, sugiedojo Lietuvos himną, žiūrėjo dokumentinį filmą, skaitė eilėraštį apie Lietuvą ir atsakinėjo į viktorinos klausimus Wordwall platformoje.

O dar piešimas ant sniego! Pasigaminę vandeniu skiedžiamus dažus vaikai išėjo į lauką. Mokiniai sulipdyta iš sniego žodį ,,Lietuva“ nudažė vėliavos spalvomis. Rašė ant sniego kaip ant popieriaus gražiausius žodžius Lietuvai.

Pasibaigus pamokai, visi mokiniai džiaugėsi, kad dalyvavo įvairiose veiklose, praplėtė žinias apie Lietuvą, atskleidė savo kūrybinius gebėjimus.

Tegul ši šventė gyvena mūsų širdyse!