2

 

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie 2016 metais aukojo 2% savo pajamų mokesčio Gimnazijai!

Rugsėjo 1-osios šventė

Skambučių tvarkaraštis

1. 8 05 - 8 50           5. 12 05 - 12 50

2. 8 55 - 9 40            6. 13 00 - 13 45

3. 9 50 - 10 35        7. 13 55 - 14 40

4. 10 55 - 11 40        8. 14 50 - 15 35

Apie mus rašo - Spauda

spauda

Mariuš Voitkun - Penki egzaminų „šimtukai"

Mariusz Wojtkun

Mūsų gimnazijai – 10 metų 2017

obchody_10_lecia_gimnazjum

Diplomai ir padėkos

Dip1

Gimnazija iš paukščio skrydžio 2017

is_paukscio_skrydzio

Atvirų durų diena (video) 2015

atviru_duru_video

Video apie gimnaziją 2010

gymnasium video

 

  • Kur ir kada vyksta PUPP ir Brandos egzaminai? pdf
  • 2015m. PUPP ir Brandos egzaminų tvarkaraštis pdf

     

    Dokumentai:

    [Referato struktūra.doc]

    chrestomatija


    Informacija ir stojimo į aukštąsias mokyklas sąlygos pateikiamos interneto svetainėse:

      • www.lamabpo.lt
      • www.studijos.lt
      • Portale www.mokyklos.tk skelbiama informacija apie konkursus, renginius, olimpiadas, švietimo aktualijas.
      • Portale vaikolaikas.lt Jus rasite daugybę Lietuvoje veikiančių būrelių, kartu su jų aprašymais, kontaktais, nuotraukomis ir kita aktualia informacija.

     

    [Mokinio elgesio taisyklės 2015-2016]

    [Informacijos apie ugdymą karjerai]

    [Uniformos dėvėjimo tvarka]

    [Naudojimosi spintelėmis tvarka]

    [Patarimai vaikams ir tėvams]

     

    2014-2015 m.m. Mūsų pirmūnai:

    Eil.Nr  Vardas, pavardė Klasė    28.  Evelina Ryncevič  3a
     1.  Kamilė Dulko 1b    29.  Adžej Burkot  3b
     2.  Aurelija Buinovska 1b    30.  Evita Gailušaitė  3b
     3.  Gabriela Salmanovič 1b    31.  Viktoria Jakovleva  3b
     4.  Eva Vasilieva 1b    32.  Patrycja Šatkovska  3b
     5.  Milena Azgorodovaitė 1c    33.  Lukaš Turlinskas  3b
     6.  Karolina Golubovska 1c    34.  Monika Petravičiūtė  3c
     7.  Ivaško Greta 1c    35.  Greta Brygita Aleksandrova  4b
     8.  Daniel Jurcevič 1c    36.  Inesa Janukevič  4b
     9.  Kamila Klenovska 1c    37.  Agata Romanovska  4b
     10.  Edgar Kozlovskij 1c    38.  Paulina Sakovska  4b
     11.  Karolina Skurat 1c    39.  Daniel Olickij  4c
     12.  Kamila Jasiukevič 1a    40.  Ilja Khidri  4a
     13.  Gabriele Laževska 1a    41.  Milana Pavlenko  4ca
     14.  Karina Pavlenko 1a    42.  Daniel Taraškevič  4a
     15.  Anastasija Timofejeva 1a    43.  Vikroria Proczuchanova  5b
     16.  Dariana Urbanovičiūtė 1a    44.  Patrycja Žukovska  5b
     17.  Maksimilian Bastin 2b    45.  Justyna Jurgielevič  5c
     18.  Damian Blizniukevič 2b    46.  Justyna Sakalauskaitė  5c
     19.  Agata Cereško 2b    47.  Nikita Charčuk  5a
     20.  Milana Kovalevska 2b    48.  Emilija Ukrainec 7b
     21.  Aleksandr Skokunov 2b    49.  Kamila Mackevič/td> 7b
     22.  Radoslav Žilo 2b    50.  Joanna Stacevič 8b
     23.  Tomaš German 2c    51.  Vanesa Robaltė IGa
     24.  Agnė Petravičiūtė 2c    52.  Karolina Petrusevič IGc
     25.  Sylvester Veikšnia 2c    53.  Beata Griškevič IIIGb
     26.  Emilija Tunevičiūtė 2c    54.  Evelina Masiul IIIGb
     27.  Ariana Dovidovič 2a    55.  Violeta Nevedomska IVGc

VRSA  KLA   i0t820114  manovita  ecdl  erasmus+  olweus NEC emokykla