Sėkmingas dalyvavimas nacionaliniame „Atliekų kultūros“ egzamine 24-04-25

Balandžio 25 dieną penktąjį kartą Lietuvoje buvo organizuotas nacionalinis „Atliekų kultūros egzaminas“. Gimnazinių klasių mokiniai tradiciškai dalyvavo šiame egzamine, jame žinias pasitikrino keli tūkstančių Lietuvos gyventojų. Mokiniai išbandė savo jėgas ir pasitikrino žinias apie atliekų prevenciją, tvarkymą, rūšiavimą bei perdirbimą. Egzaminą sudarė 20 sudėtingų ir konstruktyvių klausimų.

Dalis mokinių dalyvavo egzamine biologijos, chemijos ir fizikos pamokų metu naudodamiesi mobiliaisiais telefonais, kita dalis sprendė užduotis namuose, naudodamiesi asmeniniais kompiuteriais. Gimnazistai turėjo galimybę pademonstruoti žinias savo amžiaus kategorijoje ir pasidžiaugti puikiais rezultatais. Gimnazijos mokinių žinios įvertintos „Pažengusiojo“, „Žinovo“ ir „Eksperto“ diplomais. Geriausiai egzamine pasirodę mokiniai bus apdovanoti prizais. Jų laukia specialūs Lietuvos aplinkos ministerijos bei Vilniaus rajono savivaldybės prizai.

Nacionaliniam „Atliekų kultūros“ egzaminui mokinius ruošė, konsultavo ir motyvavo GM metodinės grupės mokytojos: chemijos mokytoja metodininkė, direktorės pavaduotoja ugdymui H. Romanovska, biologijos mokytoja metodininkė K. Voitechovič, biologijos vyresnioji mokytoja T. Dulko ir fizikos mokytoja A. Bogumilo.

Džiaugiamės puikiais mūsų gimnazijos mokinių rezultatais!