Mokyklų bendradarbiavimas 24-04-24

Svečių apsilankymas mūsų gimnazijoje visada ypatingas įvykis, ypač, kai tai mokiniai iš kitų mokyklų. Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija daug metų bendradarbiauja su Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželiu, o šiemet užmezgė draugiškus ryšius ir su Vilniaus r. Grigaičių pradine mokykla.

Balandžio 24 d. gimnazijoje svečiavosi ketvirtų klasių mokiniai su tėvais bei savo mokytojomis. Svečius mokykloje pasitiko direktoriaus pavaduotoja ugdymui H. Romanovska, kuri papasakojo apie mokyklos kasdienybę, bendrus siekius ir ateities planus. Mūsų gimnazijos ketvirtokai su pradinio ugdymo mokytojomis M. Bogdevič ir H. Vaskan, O. Ugrevičienė pasirūpino, kad svečiai jaustųsi kaip namie. Buvo aprodytos gimnazijos patalpos, ketvirtų klasių moksleiviai papasakojo apie popamokines veiklas, kurios vyksta gimnazijoje, pasidalijo savo įžvalgomis, kaip jaučiasi mokykloje.

Mokytojai dalykininkai atvykusiems ketvirtokams paruošė įvairių veiklų, kurios buvo ne tik įdomios, bet ir naudingos, nes ugdo pažinimo, kūrybiškumo bei bendradarbiavimo kompetencijas. Chemijos laboratorijoje mokiniai ne tik stebėjo, bet ir patys galėjo atlikti įdomių cheminių eksperimentų. Biologijos kabinete susipažino su paslaptingu mikropasauliu, matomu tik per mikroskopą, o integruotoje dailės ir technologijų pamokoje atliko darbus iškiliaspaudės grafikos technika.

Nuoširdžiai dėkojame draugams iš Skaidiškių ir Grigaičių už apsilankymą bei domėjimąsi mūsų švietimo įstaiga. Šis susitikimas - svarbus žingsnis, kuris stiprina mokyklų draugystę, bendravimą ir bendradarbiavimą.