Priešmokyklinukai ir ikimokyklinukai sveikinimo žodžius skiria mylimiems seneliams 22-01

Kochanym Dziadkom

zeróweczka gimnazjum im. F.Ruszczyca przesyła życzenia

Już jadą dziadkowie

Serce mocniej bije

Każdy wnuk i wnuczka

Coś dzisiaj przeżyje…

Kartka już schowana

Życzenia są w główce

„nie wyjedziesz dzisiaj na żadnej wymówce…”

Kocham Was najmocnięj , uścisnę, przytulę

I dzisiaj kołderką na noc Was utulę….

(słowa G.Wejksznia)

Dziadkowie - nasi bohaterzy. Takie określenie widocznie dzisiaj jest najtrafniejsze. 21 i 22 stycznia to szczególne daty zapisane na kartkach kalendarza. O tych pięknych świętach pamiętają nasi wychowankowie z grup zeróweczek gimnazjum F. Ruszczyca.

Pod opieką swych nauczycieli, którzy zorganizowali zajęcie edukacyjne „Pierniczek dla dziadków”, wychowankowie mogły pogrążyć się w dorosły świat i z ogromną motywacją i zaciekawieniem uczestniczyć w szykowaniu ciasta, wałkowaniu, nadawaniu różnorodnych form i lukrowaniu już gotowych wypieków. Nie zabrakło też wierszy, piosenek i pokazów taneczno – rozrywkowych dla dziadków online. Z wielką inspiracją szykowaliśmy laurki i pakowaliśmy już gotowe pierniczki.

Dziękujemy Dziadkom za ich obecność w naszym życiu !!! Jesteście naszym skarbem.

Grażyna Wejksznia